Napełnianie butli i ich dystrybucja

Butle przemysłowe o pojemności 30 kg i 33 kg
Butle turystyczne o pojemności 0,5 kg, 1kg, 2 kg, 3 kg, 5 kg
Butle do użytku domowego o pojemności 11 kg
srednie-logo.png

W zależności od potrzeb Klientów zajmujemy się napełnianiem butli gazem mieszaniną gazów propan - butan zgodną z Polską Normą. Jako rzetelna firma:

 • zapewniamy stałe dostawy produktu, dzięki rozbudowanej powierzchni magazynowej,
 • posiadamy rozbudowaną flotę samochodów przystosowaną do transportu butli,
 • gwarantujemy profesjonalną, fachową i szybką obsługę Klientów oraz terminowe dostawy,
 • kładziemy szczególny nacisk na jakość gazu, czego gwarancją jest plomba z folii termokurczliwej z logiem naszej rozlewni na zaworze każdej butli,
 • wykonujemy napełnianie butli zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa,
 • sprawdzamy szczelność butli, wymieniamy uszczelki,
 • dbamy o czystość butli, które są myte profesjonalnymi środkami.

Dzięki własnej rozlewni gazu płynnego oferujemy butle zawierające gaz propan-butan o pojemności 11 kg i 33 kg. do zastosowania w gospodarstwach domowych, jak i w przemyśle do wózków widłowych i instalacji grzewczych.

Rozlewnia gazu płynnego napełnia butle stalowe według zamówień złożonych przez Klientów indywidualnych i biznesowych:

 • Butle turystyczne o pojemności 0,5 kg, 1kg,  2 kg, 3 kg, 5 kg,
 • Butle do użytku domowego o pojemności 11 kg,
 • Butle przemysłowe o pojemności 11kg, 30 kg i 33 kg.

W trosce o najwyższą jakość oferowanego produktu dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych partnerów handlowych. ROZLEWNIA GAZU PŁYNNEGO CANDIA dokładnie analizuje potrzeby każdego Klienta i proponuje rozwiązania korzystne dla osiągniecia niższych kosztów zakupu gazu płynnego w butlach. Szczegółowa, indywidualna oferta jest ustalana przez naszych przedstawicieli, którzy pozostają do Państwa dyspozycji.

Zasilanie gazem płynnym stanowi optymalne rozwiązanie, co zawdzięcza posiadaniu najlepszych cech zasilania spalinowego i elektrycznego z jednoczesnym pominięciem ich wad.
Nasz gaz może być stosowany do wózków widłowych pracujących nawet w pomieszczeniach.
Butle przeznaczone do tego celu mają specjalny zawór umożliwiający pobór fazy ciekłej gazu z butli. Budowa zaworu powoduje, że popularnie takie butle nazywane są butlami syfonowymi.
Wózki widłowe zasilane gazem płynnym cechują się:

 • dużą mobilnością i elastycznością pracy – butle z gazem można dostarczyć w dowolne miejsce a ich wymiana jest szybka (2 min.)
 • cichą pracą – w stosunku do innych silników spalinowych emisja hałasu niższa o około 2÷3 dB
 • niskim kosztem eksploatacji – w porównaniu z wózkami elektrycznymi nawet do 50%
 • bardzo niską toksycznością emitowanych spalin – możliwość pracy w zamkniętych pomieszczeniach magazynowych o dużych rygorach czystości

Szczególną uwagę zwracamy na procedury stałej leagalizacji napełnianych przez nas butli. Każda napełniona butla jest sprawdzana pod kątem technicznym, zawory są znakowane folią termokurczliwą, co jest zarazem znakiem gwarancji jakości.

Gaz płynny w butlach jest znakomitym źródłem zasilania kuchenek gazowych, grilli gazowych i innych urządzeń do gotowania. W naszej ofercie posiadamy butle 11 kg propan-butan z kołnierzem i bez kołnierza. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji, nasze butle z gazem można kupić  bez wychodzenia z domu korzystając z dostawy na telefon. Wybierając butlę z gazem firmy CANDIA masz pewność, że korzystasz z produktu bezpiecznego, o najwyższej jakości i czystości.

Rozlewnia gazu propan - butan CANDIA  wybudowana zgodnie z najnowszymi standardami pracuje tak, jak wymagają tego przepisy prawa i sugestie, jak i oczekiwania Klientów. Każdego dnia wykwalifikowani pracownicy starają się, aby wysokiej jakości gaz techniczny propan – butan mógł znaleźć się w domach i firmach odbiorców. Nasz gaz – sygnowany własną, niezależną nazwą – to gwarancja jakości, rzetelności, bezpieczeństwa i spełnienia oczekiwań odbiorców. Mamy nadzieję, że nasze działania pozwolą Państwu cieszyć się najwyższej jakości gazem technicznym z butli.